Рубрики

Скільки коштує оренда житла в США

Новость Скільки коштує оренда житла в США Недвижимость

Можна орендувати квартиру, цілий будинок, окрему кімнату в будинку або квартирі або бейсмент – напівпідвальне приміщення, облаштоване як окрема квартира


Перед переїздом у США необхідно завчасно домовитися зі знайомими чи родичами про тимчасовий прихисток. Якщо немає таких, тоді шукати через соціальні мережі українців, які могли б допомогти безкоштовно або за гроші. Помешкання, яке винаймають, тут називають рентом. В оголошеннях так і писатиме: «Шукаю рент», «Візьму на рент», пише AlloAmerica.

Можна орендувати квартиру, цілий будинок, окрему кімнату в будинку або квартирі або бейсмент – напівпідвальне приміщення, облаштоване як окрема квартира:

1. будинки. Окремі будівлі, які переважно мають свою невелику територію, терасу та гараж. Також будьте готові почути ще слово «таунхауз» – це одноповерховий будинок, з’єднаний з такими ж будинками однією стіною. Зазвичай такі будинки також мають невелику територію та гараж.

2. квартири. В США є два типи квартир, які відрізняються лише формою власності:

1) коли власник володіє цілим багатоквартирним будинком і може сам проживати в одній з квартир, а решту здавати в оренду (такі квартири називають апартаментами);

2) коли в багатоквартирному будинку власник кожної квартири – інший (такі квартири називають кондомінімуми).

Квартири можуть бути:

а) однокімнатні (studio) – кухня-вітальня-спальня разом;

б) з однією спальнею (one bedroom) – кухня-вітальня + спальня;

в) з двома спальнями (two bedrooms) – кухня-вітальня + 2 спальні;

г) з трьома і більше спальнями; Також кухня з вітальнею бувають відокремленими.

3. Бейсмент. Напівпідвальне приміщення, яке має малесенькі вікна і, зазвичай, там знаходиться уся опалювальна система будинку (яка постійно гуде), пральня і інший мотлох господарів будинку. Бейсмент може бути прохолодним взимку, зате влітку там добре;

4. Кімната. Окрема кімната в будинку або квартирі, де ви будете ділити кухню та санвузол ще з кимось (в оголошеннях оренда кімнати називається підселенням). Вартість оренди житла залежить від багатьох факторів: району, стану житла, послуги, які включені у вартість оренди (комунальні платежі), додаткові вигоди (вид з вікна, тераса, подвір’я, паркінг, балкон та ін.).

Загалом ціни такі:

Кімната – $250-350; Бейсмент – $400-600;

Квартира з однією спальнею – $750-1200;

Квартира з двома спальнями – $900 -1500;

Будинок – від $1000- 1500;

Це орієнтовні ціни на житло в Чикаго в районі North Side. Можна знайти, звичайно, як і дешевші, так і дорожчі, але натрапити на хорошу пропозицію завжди можна. Важливим моментом в підрахунку щомісячних витрат на рент є комунальні послуги. Їхня вартість може сягати до $400 за місяць.

Для оренди житла потрібно підписати договір з власником, де буде вказано вартість оренди, термін дії, що включено у вартість, умови та вимоги власника. Більшість квартир та будинків в США здають в оренду без меблів. В помешканнях є лише повністю обладнана кухня та вмонтовані шафи або гардеробні (клозети). Меблі вам доведеться купувати і при виселені забрати їх з собою. І останній надзвичайно важливий момент – це район проживання.

Українці рідко обирають райони, де проживають афроамериканці, оскільки вважають їх небезпечними. Найкраще вибирати райони, де проживають українці або інші близькі по менталітету народи.

 

Источник:http://expres.ua


Источник: http://realtyinfo.com.ua 27 мая 2016 г.

Читать остальные новости...

Мы предлагаем Вашему вниманию огромный каталог по продаже, аренде недвижимости: квартир, домов, дач, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости от строительных компаний, агентств и владельцев объектов. Зарегистрировавшись на Realtyinfo.com.ua, Вы сможете оставить информацию о своей недвижимости абсолютно бесплатно. С Realtyinfo.com.ua Вы сэкономите свое время на поиск недвижимости, воспользовавшись удобным поиском по базе объектов по цене, площади, интересующему Вас региону и другим характеристикам. Квартиры на портале представлены как от «строителей», так и от владельцев и агентств недвижимости. Быть в курсе всех событий мира недвижимости Вам поможет информационный центр портала, в котором представлены самые свежие новости о недвижимости. Покупайте или продавайте свoю недвижимость вместе с Realtyinfo.com.ua!