Рубрики

Банки відновили видачу "теплих кредитів" для українців

Новость Банки відновили видачу «теплих кредитів» для українців Недвижимость

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених урядом 380 млн грн для утеплення


Ощадбанк відновлює видачу "теплих кредитів" для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), повідомила в Facebook прес-служба Держенергоефективності.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених урядом 380 млн грн для утеплення.

8 серпня в відомстві повідомляли, що видачу теплих кредитів відновили також ПриватБанк і Укргазбанк.

"Це унікальна можливість для ще близько 3 тисяч ОСББ (понад 230 тис. родин) у цьому році залучити до 1 млрд грн "теплих кредитів"; одержати до 70% відшкодування із держбюджету; отримати додаткові компенсації із місцевих бюджетів; заощаджувати 50% і більше на комунальних послугах; підвищити вартість квартир в утеплених багатоповерхівках в середньому на 30%; жити в теплі та комфорті", – йдеться в повідомленні.

У Держенергоефективності нагадали, що для отримання відшкодування всі ОСББ повинні подати в банки підтвердні документи і акти виконаних робіт до 30 листопада.

Нагадаємо, в червні цього року Кабмін додатково виділив 380,6 млн грн на програму "теплі кредити" для ОСББ. До цього в зв'язку з високим попитом на програму "теплих кредитів" ПриватБанк вичерпав ліміт на видачу позик ОСББ, а Ощадбанк і Укргазбанк – приватним домогосподарствам.

Відшкодування за придбання негазових котлів становить 20% (для субсидіантів – 35%), за утеплення індивідуального житла – 35%, за утеплення багатоповерхових будинків для ОСББ – 40-70%. Приватні домогосподарства і ОСББ також отримують додаткові компенсації від місцевої влади.

 

НВ Бізнес

 

Источник:https://uainfo.org/blognews/1565685964-banki-vidnovili-vidachu-teplih-kreditiv-dlya-ukrayintsiv.html


Источник: https://realtyinfo.com.ua 13 авг. 2019 г.

Читать остальные новости...

Мы предлагаем Вашему вниманию огромный каталог по продаже, аренде недвижимости: квартир, домов, дач, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости от строительных компаний, агентств и владельцев объектов. Зарегистрировавшись на Realtyinfo.com.ua, Вы сможете оставить информацию о своей недвижимости абсолютно бесплатно. С Realtyinfo.com.ua Вы сэкономите свое время на поиск недвижимости, воспользовавшись удобным поиском по базе объектов по цене, площади, интересующему Вас региону и другим характеристикам. Квартиры на портале представлены как от «строителей», так и от владельцев и агентств недвижимости. Быть в курсе всех событий мира недвижимости Вам поможет информационный центр портала, в котором представлены самые свежие новости о недвижимости. Покупайте или продавайте свoю недвижимость вместе с Realtyinfo.com.ua!